Jaroslav Glogovský - napínacie stropy - výroba a montáž

Napínacie stropy vyrábame a montujeme už niekoľko rokov. Máme bohaté skúsenosti, ktoré sú zárukou Vašej spokojnosti. Používame prvotriedny materiál (fóliu) len od overených dodávateľov. To nám umožňuje poskytnúť na naše napínacie stropy
ZÁRUKU AŽ NA 12 rokov.

Záruka napínacích stropov
Poskytujeme komplexné poradenstvo ohľadom napínacích stropov. Od výberu fólie profilov svetiel a ostatných doplnkov. Všeobecné informácie o výhodach a typoch napínacích stropov si môžete pozrieť na podstránke Napínacie stropy
Navrhneme celý projekt. Vyberieme najideálnejšie riešenie konkrétne pre Vaše potreby. Spolu s návrhom Vám vypracujeme predbežnú cenovú ponuku.
Vyrobíme požadovaný materiál presne na mieru. Od hliníkových profilov dekoračných líšt, prípadne prispôsobíme resp. upravíme fóliu fotopotlačou a pod.
Zmontujeme napínací strop v dohodnutom termíne. Montáž je rýchla (až 50m2 denne) oproti sadrokartonu neporovnateľne čistejšia.
Z naších skúsenosti Vám presne odporúčime postupy na udržiavanie a čistenie napínacieho stropu.

Pre FIRMY

Máte záujem sa realizovať v oblasti napínacích stropov? Pre firmy ponúkame kompletné školenie. Po jeho absolvovaní získate najnovšie poznatky a postupy ako zrealizovať vlastné projekty.

Napínacie stropy - fotogaléria

Copyright © 2020 TOPstropy

Developed by cotus.